DTL A/S

Industrivej 44
DK-6330 Padborg
CVR: 15113685

T: +45 74 67 55 26
F: +45 74 67 55 06
E: dtl@dtl-as.dk

Kontakt os for en uforpligtende snak.
Vi besvarer din henvendelse hurtigst muligt. 

En seriøs handelspartner

Vi ønsker at levere den mest kompetente rådgivning for vores kunder. Vi dyrker længerevarende relationer til gavn for både kunder og os. 

 

Læs mere om DTL

Vores folk
Tag fat i os, hvis du har et spørgsmål.

Povl Petersen

Handel Smågrise
smågrise

T: +45 30 80 77 78

E: povl@dtl-as.dk

Theis Kroot

Handel Smågrise
smågrise

T: +45 81 40 85 26

E: theis@dtl-as.dk

Jette Grønbæk

Afregning
smågrise, regnskab

T: +45 73 67 02 10

E: jette@dtl-as.dk

Friedrich Sørensen

Afregning
smågrise, regnskab

T: +45 73 67 02 13

E: friedrich@dtl-as.dk

Nicklas Thyssen

Eksportassistent-elev
smågrise, transport

T: +45 73 70 02 27

E: nicklas@dtl-as.dk

Pernille G. Zachariassen

Afregning
smågrise, regnskab

T: +45 73 70 02 26

E: pernille@dtl-as.dk

Karina Meyer Woldemar

Avl og genetik
avlsdyr

T: +45 40 52 44 04

E: karina@dtl-as.dk

Søren Brandt Pedersen

Salgschef Genetik
avlsdyr

T: +45 30 80 85 26

E: sp@dtl-as.dk

Ulrik Balman

Sælger Genetik
avlsdyr

T: +45 21 68 51 12

E: balman@dtl-as.dk

Claus Bælum

Sælger Genetik
avlsdyr

T: +45 25 98 96 03

E: cb@dtl-as.dk

Henrik Brix

Sælger Genetik
avlsdyr

T: +45 40 13 66 67

E: henrik@dtl-as.dk

Bent Nielsen

Eksportassistent
transport

T: +45 73 67 02 15

Ulrik Eriksen

Kørselsleder
transport

T: +45 30 80 68 26

Steen Feddersen

Eksportassistent
transport

T: +45 73 67 02 19

E: steen@dtl-as.dk

Sussie Lundgaard Petersen

Økonomiassistent
regnskab

T: +45 73 70 02 23

E: slp@dtl-as.dk

Anna Marie H. Andersen

Økonomi
regnskab

T: +45 73 67 02 16

E: ama@dtl-as.dk

Thorsten Simonsen

Direktør/CEO
ledelse

T: +45 74 67 55 26

E: thorsten@dtl-as.dk

Kontakt os

Din globale handelspartner

Vores DNA er dansk og det kan ses på vores måde at drive forretning på. Vi holder en høj standard og gør en dyd ud af at levere det bedste produkt til tiden.

 

Kontakt os