DTL A/S

Industrivej 44
DK-6330 Padborg
CVR: 15113685

T: +45 74 67 55 26
F: +45 74 67 55 06
E: dtl@dtl-as.dk

Kontakt os for en uforpligtende snak.
Vi besvarer din henvendelse hurtigst muligt. 

En seriøs handelspartner

Vi ønsker at levere den mest kompetente rådgivning for vores kunder. Vi dyrker længerevarende relationer til gavn for både kunder og os. 

 

Læs mere om DTL

Vores folk
Tag fat i os, hvis du har et spørgsmål.

DTL - Jette Grønbæk

Jette Grønbæk

Afregning
smågrise, regnskab

T: +45 73 67 02 10

E: jette@dtl-as.dk

DTL - Friedrich Sørensen

Friedrich Sørensen

Afregning
smågrise, regnskab

T: +45 73 67 02 13

E: friedrich@dtl-as.dk

DTL - Nicklas Thyssen

Nicklas Thyssen

Eksportassistent
smågrise, transport

T: +45 73 70 02 27

E: nicklas@dtl-as.dk

DTL - Søren Østerbye

Søren Østerbye

Handel Smågrise
smågrise

T: +45 30 80 77 78

E: soe@dtl-as.dk

DTL - Thomas Iversen

Thomas Iversen

Handel Smågrise
smågrise

T: +45 30 80 87 26

DTL - Karina Meyer Woldemar

Karina Meyer Woldemar

Avl og genetik
avlsdyr

T: +45 40 52 44 04

E: karina@dtl-as.dk

DTL - Ulrik Balman

Ulrik Balman

Sælger Genetik
avlsdyr

T: +45 30 80 89 26

E: balman@dtl-as.dk

DTL - Claus Bælum

Claus Bælum

Sælger Genetik
avlsdyr

T: +45 25 98 96 03

E: cb@dtl-as.dk

DTL - Henrik Brix

Henrik Brix

Sælger Genetik
avlsdyr

T: +45 40 13 66 67

E: henrik@dtl-as.dk

DTL - Bent Nielsen

Bent Nielsen

Eksportassistent
transport

T: +45 73 67 02 15

E: bent@dtl-as.dk

DTL - Ulrik Eriksen

Ulrik Eriksen

Kørselsleder
transport

T: +45 73 67 02 14

E: ulrik@dtl-as.dk

DTL - Steen Feddersen

Steen Feddersen

Eksportassistent
transport

T: +45 73 67 02 19

E: steen@dtl-as.dk

DTL - Rikke Hestbæk Hansen

Rikke Hestbæk Hansen

Eksportassistent
transport

T: +45 73 70 02 26

DTL - Sussie Lundgaard Petersen

Sussie Lundgaard Petersen

Økonomiassistent
regnskab

T: +45 73 70 02 23

E: slp@dtl-as.dk

DTL - Anita Jacobsen

Anita Jacobsen

Økonomichef
regnskab

T: +45 73 70 02 25

E: anj@dtl-as.dk

DTL - Litten K. Simonsen

Litten K. Simonsen

HR / Administration
regnskab, ledelse

T: +45 73 70 02 22

DTL - Thorsten Simonsen

Thorsten Simonsen

Direktør/CEO
ledelse

T: +45 74 67 55 26

E: thorsten@dtl-as.dk

Kontakt os

Din globale handelspartner

Vores DNA er dansk og det kan ses på vores måde at drive forretning på. Vi holder en høj standard og gør en dyd ud af at levere det bedste produkt til tiden.

 

Kontakt os