DTL A/S

Industrivej 44
DK-6330 Padborg
CVR: 15113685

T: +45 74 67 55 26
F: +45 74 67 55 06
E: dtl@dtl-as.dk

Kontakt os for en uforpligtende snak.
Vi besvarer din henvendelse hurtigst muligt. 

En seriøs handelspartner

Vi ønsker at levere den mest kompetente rådgivning for vores kunder. Vi dyrker længerevarende relationer til gavn for både kunder og os. 

 

Læs mere om DTL

Vores folk
Tag fat i os, hvis du har et spørgsmål.

DTL - Karina Meyer Woldemar

Karina Meyer Woldemar

Afdelingsleder
logistik, ledelse

T: +45 73 67 02 18

M: +45 40 52 44 04

E: karina@dtl-as.dk

DTL - Bent Nielsen

Bent Nielsen

Eksportassistent
logistik

T: +45 73 67 02 11

E: bent@dtl-as.dk

DTL - Jette Grønbæk

Jette Grønbæk

Afregning
smågrise, økonomi

T: +45 73 67 02 10

E: jette@dtl-as.dk

DTL - Friedrich Sørensen

Friedrich Sørensen

Afregning
smågrise, økonomi

T: +45 73 67 02 13

E: friedrich@dtl-as.dk

DTL - Ulrik Balman

Ulrik Balman

Salg DK
smågrise, genetik

T: +45 30 80 89 26

E: balman@dtl-as.dk

DTL - Henrik Brix

Henrik Brix

Salg DK
smågrise, genetik

T: +45 40 13 66 67

E: henrik@dtl-as.dk

DTL - Søren Østerbye

Søren Østerbye

Salg eksport
smågrise

T: +45 73 70 02 20

M: +45 30 80 77 78

E: soe@dtl-as.dk

DTL - Thomas Iversen

Thomas Iversen

Salg eksport
smågrise

T: +45 73 70 02 28

M: +45 30 80 87 26

E: ti@dtl-as.dk

DTL - Maria Speich

Maria Speich

Eksportassistent
logistik

T: +45 73 67 02 15

E: ms@dtl-as.dk

DTL - Andreas Haagen Pytlick

Andreas Haagen Pytlick

Eksportassistent
logistik

T: +45 73 70 02 29

E: ah@dtl-as.dk

DTL - Claus Bælum

Claus Bælum

Salg eksport
genetik

T: +45 25 98 96 03

E: cb@dtl-as.dk

DTL - Ulrik Eriksen

Ulrik Eriksen

Kørselsleder
transport, ledelse

T: +45 73 67 02 14

E: ulrik@dtl-as.dk

DTL - Steen Feddersen

Steen Feddersen

Eksportassistent
transport

T: +45 73 67 02 19

E: steen@dtl-as.dk

DTL - Sussie Lundgaard Petersen

Sussie Lundgaard Petersen

Økonomiassistent
økonomi

T: +45 73 70 02 23

E: slp@dtl-as.dk

DTL - Anita Jacobsen

Anita Jacobsen

Økonomichef
økonomi

T: +45 73 70 02 25

E: anj@dtl-as.dk

DTL - Litten K. Simonsen

Litten K. Simonsen

HR / Administration
økonomi

T: +45 73 70 02 22

E: lks@dtl-as.dk

DTL - Helle Kulby

Helle Kulby

Bogholder
økonomi

T: +45 73 67 02 16

E: hk@dtl-as.dk

DTL - Thorsten Simonsen

Thorsten Simonsen

Direktør/CEO
ledelse

T: +45 74 67 55 26

M: +45 40 33 85 26

E: thorsten@dtl-as.dk

Kontakt os

Din globale handelspartner

Vores DNA er dansk og det kan ses på vores måde at drive forretning på. Vi holder en høj standard og gør en dyd ud af at levere det bedste produkt til tiden.

 

Kontakt os